HP logo
HP search

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP   | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

 

قبل از توصیه های لازم در رابطه با روش مصرف بهینه ی کارتریج لازم است با کارتریج آشنا شویم ، کارتریج یکی از مهمترین ابزار برای چاپ کردن نوشته ، عکس و … می باشد که به دو صورت درون بازار وجود دارد؛ دسته ی اول کارتریج ها کارتریحج های لیزری ( تونر ) می باشد که مورد استفاده ی پرینترهای لیزری می باشند که بعدا به نحوه ی کار و طریقه ی استفاده ی بهینه ؛ این مواد مصرفی می پردازیم. نوع دوم این کارتریج ها کارتریج های جوهرافشان ( جوهر) می باشند که مورد استفاده ی پرینترهای جوهری می باشند که به چهار رنگ اصلی مانند کارتریج های لیزری تقسیم شده اند.
نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

 

 

مصرف بهینه ی جوهر کارتریج پرینتر اچ پی

سرویس پرینترهای جوهرافشان اچ پی : پرینترها  جوهرافشان طی یک مدت و استفاده ی مرتب از آنها برای نگهداری سرعت و کیفیت چاپ خود نیاز به سرویس و سرویس قطعات دارند ؛ اگر شما از یک چاپگر HP استفاده می کنید مطمئنا می دانید چاپگر پس از یک بازه ی زمانی بین ۴ تا ۶ ماه نیاز به سرویس دارد ، در غیر این صورت امکان آسیب وارد شدن به دیگر قطعات پرینتر ممکن است.

شما می توانید برای سرویس پرینتر و هماهنگی لازم جهت ارسال پرینتر خود به نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP اینجا کلیک کنید

پرینتر های اچ پی یکی محبوب ترین چاپگرها در صنعت چاپ و محصولات اداری می باشند که از آنها استفاده می شود و همچنین دارای نمایندگی های فعال سر تا سر دنیا  می باشند؛ پرینتر های HP به دلیل دقت و سرعت بالایشان از آنها در بیشتر اداره ها ، سازمان های بزرگ و حتی خانه ها استفاده می شود.

 

 

صرفه جویی در جوهر پرینتر اچ پی (نرم افزارها )

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

در سالهای گذشته راه حل های زیادی برای استفاده ی کمتر از جوهر پرینتر ها وجود نداشت و با توجه به قیمت مواد مصرفی پرینترهای جوهرافشان اچ پی،  شارژ و خرید مجدد کارتریج ها خیلی مقرون به صرفه نبود؛ در سالهای گذشته یکی از راه حل ها برای استفاده ی بهینه از جوهر کارتریج ها ، رو آوردن به نرم افزار های جانبی مرتبط با این قضیه بود که با توجه به الگوهای تعریف شده مصرف جوهر کارتریج ها را تا حدودی کمتر می کردند ، البته ممکن بود این روش راه حل کامل نباشد زیرا از کیفیت چاپ کم می کرد اما با این حال استقبال خوبی از این برنامه های جانبی شد.  با این روش و استفاده از نرم افزار های خاص می توانید در مصرف جوهر صرفه جویی کنید.لازم به ذکر است این نرم افزار ها با تمامی پرینتر ها ارتباط برقرار نمی کنند.

 

صرفه جویی در جوهر پرینتر اچ پی ( تنظیمات دستی پرینترهای hp )

یکی از قابلیت پرینترهای اچ پی در این زمینه می باشد ؛ شما می توانید با استفاده از منو و وارد شدن به تنظیمات پرینتر اچ پی خود گزینه های مربوط به مصرف بهینه ی کارتریج جوهری را فعال و از آن استفاده کنید. این کار بسیار ساده و بدون دردسر می باشد و می تواند مستقیم از طریق تنظیمات پرینتر شما انجام شود اما با این حال برای شما می توانید برای راهنمایی های بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی فعال کردن و دسترسی به تنظیمات مربوط به بهینه سازی مصرف کارتریج خود با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

 

 

تعمیرات و سرویس کارتریج های اچ پی

 تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی کارتریج های HP جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی.

سرویس تخصصی کلیه قطعات کارتریج HP جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.
تعمیر و تعویض قطعات مصرفی کارتریج HP جهت کاهش هزینه مصرفی.
بروز رسانی قطعات و کیت های کارتریج HP در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات.
مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد کارتریج HP و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به کارتریج .
انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در کارتریج

 

 

 

خرید کارتریج مناسب و اورجینال جوهری اچ پی

در هنگام خرید کارتریج جوهرافشان اچ پی توجه کنید که کارتریج خریداری شده ی شما با اصل کارتریج درون جعبه و برچسب هولوگرام مطابقت کامل را داشته باشد ،  در بعضی موارد مشاهده شده است که کارتریج اصل خریداری شده ، اما کاست کارتریج غیر اورجینال می باشد.

هنگام  شناسایی یک کارتریج اورجینال به ظاهر فیزیکی آن اهمیت بسیاری بدهید . راه دیگر شناسایی کارتریج  ارسال شماره ی  هولوگرام در سایت می باشد با این کار می توانید مطمئن شوید که کارتریج خریداری شده اصل یا فیک است.

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

 

شارژ صحیح کارتریج های جوهرافشان اچ پی

کارتریج جوهرافشان اچ پی را ، می بایست در هنگام تمام شدن رنگ جوهر ، سریعا بسته بندی کنید؛ توجه کنید عواملی چون تغیر رنگ ، پرینت نا منظم و … می تواند هشداری راجب به تمام شدن جوهر کارتریج جوهرافشان شما باشد.

پس از به پایان رسیدن جوهر کارتریج خود  نوار کارتریج، آن را سریعاً از دستگاه چاپگر خود خارج کرده و در داخل یک کیسه‌ی پلاستیکی قرار دهید؛ اگر این کار را با تاخیر انجام دهید کارتریج شما خشک و دیگر قابلیت شارژ مجدد را ندارد.

اگر تمامی مراحل را با نظم و به درستی انجام دهید کارتریج جوهری شما قابلیت شارژ مجدد را پیدا می کند و با شارژ دوباره ی کارتریج می توانید در هزینه های خود به اندازه ی چشم گیری صرفه جویی کنید

 

صرفه جویی در جوهر کارتریج اچ پی 

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP

پرینترهای جوهری در ابتدا قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی دارند و خیلی از سایر پرینتها مقرون به صرفه تر می باشند . همچنین با توجه به ویژگی های آنها می توان این پرینتر ها را در قالب چندکاره بودن خریداری کرد. اما هنگام خرید این پرینترها باید به چند نکته ی بسیار مهم توجه ی ویژه ایی کنیم!

این پرینترها دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر چاپگرها می باشند اما قیمت کارتریج جوهری آنها با توجه به قیمت دستگاه ؛ بسیار گران و عجیب می باشد. با توجه به شرایط سخت نگهداری این کارتریج ها امکان خشک شدن و شارژ نشدن آنها وجود دارد. ممکن است خرید مجدد کارتریج های پرینترهای اچ پی زیاد مقرون به صرفه نباشد زیرا امکان دارد برای خرید کارتریج جوهری پرینتر خود مبلغی اندازه ی خود پرینتر بدهید.

 

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP  | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

مرکز ماشین های اداری و رایانه ، نمایندگی تعمیرات HP ، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP ، پرینترهای HP ، خرابی در پرینت ،چیپست کارتریج چیست ، کار مگنت چیست ، بلید کارتریج چگونه خراب می شود