HP logo
HP search

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP   | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

پرینترهای لیزری اچ پی : پرینترها  لیزری رنگی / سیاه و سفید طی یک مدت و استفاده ی مرتب از آنها برای نگهداری سرعت و کیفیت چاپ خود نیاز به سرویس و سرویس قطعات دارند ؛ اگر شما از یک چاپگر HP استفاده می کنید مطمئنا می دانید چاپگر پس از یک بازه ی زمانی بین ۴ تا ۶ ماه نیاز به سرویس دارد ، در غیر این صورت امکان آسیب وارد شدن به دیگر قطعات پرینتر ممکن است.
نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

 

شما می توانید برای سرویس پرینتر و هماهنگی لازم جهت ارسال پرینتر لیزری اچ پی خود به نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP اینجا کلیک کنید

 

پرینترهای لیزری اچ پی به دلیل کیفیت و سرعت بینظیر خود در بیشتر مکانهای عمومی مانند ، شرکت ها ، سازمانها و … استفاده می شوند علاوه بر آن همچون پرینترهای جوهرافشان نیاز به نگهداری ویژه ندارند. پرینتر های اچ پی یکی محبوب ترین چاپگرها در صنعت چاپ و محصولات اداری می باشند که از آنها استفاده می شود و همچنین دارای نمایندگی های فعال سر تا سر دنیا  می باشند

 

 

مصرف بهینه از کارتریج لیزری  پرینتر اچ پی

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

قبل از توصیه های لازم در رابطه با روش مصرف بهینه ی کارتریج لازم است با کارتریج آشنا شویم ، کارتریج  مهمترین ابزار برای چاپ کردن نوشته ، عکس و … می باشد که به دو صورت درون بازار وجود دارد؛ نوع اول این کارتریج ها ، کارتریج های جوهرافشان ( جوهر) می باشند که مورد استفاده ی پرینترهای جوهری می باشند که به چهار رنگ اصلی مانند کارتریج های لیزری تقسیم شده اند. دسته ی دوم کارتریج ها کارتریج های لیزری ( تونر ) می باشد که در رابطه با استفاده ی بهینه از آنها و نحوه ی کارشان  بیشتر آنا می شویم.

 

 

اکثر کاربران مصرف کننده پرینتر های لیزری پس از تمام شدن کارتریج خود از شرایط قیمتی و هزینه های بالای گارتریج های لیزری نار راضی می باشند و همواره به زود تمام شدن مواد مصرفی کارتریج خود اعتراض می کنند. اما چه راه هایی برای کنترل و صرفه جویی در مصرف تونر کارتریج های لیزری وجود دارد؟

یکی از پر طرفدارترین روشها نرم افزار های موجود به عنوان کمک کننده ی استفاده ی بهینه از تونر کارتریج پرینترها می باشند از این رو نرم افزار هایی مفید در قالب صرفه جویی در مصرف تونر کارتریج لیزری طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به مدل دستگاه و مدل رایانه ی خود از آنها استفاده کنید. بیشتر این سازنده ها مدعی هستند که می توان با استفاده از این برنامه ها بیش از 50% در مصرف مواد مصرفی کارتریج خود صرفه جویی کنید و پول کمتری بابت خرید کارتریج نو بپردازید.

 

 

 

 

صرفه جویی در تونر پرینتر اچ پی ( تنظیمات دستی پرینترهای hp )

یکی از ویژگی های پرینتر های لیزری اچ پی تغییر تنظیمات اصلی آن به صورت دستی می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال  شما می توانید با استفاده از منو و ورود به تنظیمات پرینتر لیزری اچ پی خود گزینه های مربوط به مصرف بهینه ی کارتریج لیزری ( تونر استفاده شده توسط پرینتر ) را فعال و از آن استفاده کنید. این کار بسیار ساده و بدون دردسر می باشد و می تواند مستقیم از طریق تنظیمات پرینتر شما انجام شود اما با این حال برای شما می توانید برای راهنمایی های بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی فعال کردن و دسترسی به تنظیمات مربوط به بهینه سازی مصرف کارتریج خود با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

 

 

خدمات پرینتر و کارتریج لیزری اچ پی

 بررسی و تعمیر کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی کارتریج و پرینتر های HP لیزری مشکی / لیزری رنگی اچ پی

سرویس تخصصی کلیه قطعات کارتریج HP جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات. و همچنین سرویس پرینتر های لیزری برای سرعت بخشیدن به عملکرد کلی پرینتر
تعمیر و تعویض قطعات مصرفی کارتریج و پرینتر های HP جهت کاهش هزینه اضافی قطعات و مواد مصرفی.
بروز رسانی قطعات و کیت های کارتریج HP در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات و همچنین به روزرسانی پرینتر های لیزری HP
مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد کارتریج HP و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به کارتریج .
انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در کارتریج

 

خرید کارتریج های لیزری HP

در هنگام خرید کارتریج لیزری رنگی / مشکی اچ پی دقت کنید که کارتریج خریداری شده ی شما با اصل کارتریج درون جعبه و برچسب هولوگرام مطابقت کامل را داشته باشد ،  در بعضی موارد مشاهده شده است که کارتریج اصل خریداری شده ، اما کاست یا همان کیس کارتریج غیر اورجینال می باشد. از این رو باید قبل از خرید کارتریج آن را به خوبی بررسی کنید.

ظاهر فیزیکی کارتریج های لیزری بسیار اهیت دارند و پیش از خریدن باید به ظاهر آنها اهمیت ویژه ای بدهید . راه دیگر شناسایی کارتریج  ارسال شماره ی  هولوگرام در سایت می باشد با این کار می توانید مطمئن شوید که کارتریج خریداری شده اصل یا فیک است.

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

 

 

شارژ صحیح کارتریج های جوهرافشان اچ پی

 

شما می توانید برای شارژ کارتریج لیزری خود به  نمایندگی مجاز HP مراجعه فرمایید | برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه و نوع شارژ کارتریج خود با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید . نمایندگی شارژ کارتریج در نمایندگی مجاز HP در ایران  مفتخر است در امر تعمیرات و شارژ کارتریج با کمک تکنسین ها و کارشناسان خود به شما یاری برساند.

 

 

در رابطه با پرینترهای لیزری اچ پی ، این پرینترها از قیمت بالاتری نسب به سایر پرینتر ها برخورددارند و در قدم اول شاید این فکر به ذهن ما برسد که ان پرینترها جنبه ی اقتصادی ندارند و مقرون به صرفه نمی باشند . همچنین با توجه به ویژگی های آنها می توان این پرینتر ها را در قالب چندکاره بودن خریداری کرد.

 

این پرینترها دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر چاپگرها می باشند اما بر خلاف دیگر مدلهای دیگر که پرینتر قیمت پایین تری دارد اما مواد مصرفی گران هستند ، می باشد . شما می توانید به راحتی با هزینه ی مناسبی کارتریج های پرینترهای لیزری را تهیه و از آنها استفاده کنید.

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از تونر پرینتر HP

 

 

 

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

نمایندگی اچ پی روش استفاده ی بهینه از جوهر پرینتر HP  | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

مرکز ماشین های اداری و رایانه ، نمایندگی تعمیرات HP ، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP ، پرینترهای HP ، خرابی در پرینت ،چیپست کارتریج چیست ، کار مگنت چیست ، بلید کارتریج چگونه خراب می شود