HP logo
HP search

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP  | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

بهتر است قبل از هرگونه توضیح در رابطه با نصب تانک بروی پرینترهای جوهرافشان و  توصیه های لازم در رابطه با روش مصرف بهینه ی کارتریج ؛ با انواع  کارتریج  و مواد مصرفی موجود آشنا شویم ، کارتریج  مهمترین ابزار برای چاپ کردن نوشته ، عکس و … می باشد که به دو صورت درون بازار وجود دارد بنا به نوع چاپگر خود می توانید آنها را انتخاب و خریداری کنید.
نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

 

دسته ی اول کارتریج ها  که در رابطه با آنها توضیح می دهیم  کارتریج های های لیزری ( تونر ) می باشند که مخصوص پرینتر های لیزری با تکنولوژی چاپ مخصوص به این چاپگر ها می باشند .  نوع دوم این کارتریج ها کارتریج های جوهرافشان ( جوهر) می باشند که مورد استفاده ی پرینترهای جوهری می باشند که به چهار رنگ اصلی مانند کارتریج های لیزری تقسیم شده اند. طریقه ی چاپ این چاپگر ها به صورت اسپری کردن جوهر بر سطح کاغذ و سپس خشک کرذدن آن می باشد.

 

تانک های پریترهای جوهرافشان اچ پی

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

تانک های جوهر ، مخصوص پرینترهای جوهرافشان می باشد و این تکنولوژی بروی پرینتر های لیزری جوابگو نیست، پس از اتمام کارتریج های جوهرافشان مصرف کنندگان مجبور به خرید کارتریج نو می شوند اما قیمت کارتریج های نو کمی غیر اقتصادی و گران می باشند ، پس کاربر بجز شارژ مجدد کارتریج پرینتر خود چاره ایی برای صرفه جویی هزینه های خود ندارد. راه دوم که می توان با آن کمی در هزینه های ماد مصرفی پرینترهای جوهرافشان صرفه جویی کرد  نصب مخزن های جوهر یا همان تانک جوهری برای چاپگرهای جوهری اچ پی می باشد.

 

همانطور که می دانید کارتریج ها پس از تمام شدن، امکان شارژ مجدد را دارند اما دیگر کیفیت نمونه ی اورجینال خود را از دست می دهند و کار های چاپ را با کیفیت پایین تری انجام می دهند اما سوال اینجاست آیا مخزن های جوهر پس از تمام شدند به صورت مجدد شارژ می شوند؟ مخزن یا همان تانک جوهر برای صرفه جویی در هزینه های کاربر بروی پرینترها نصب می شود و پس از به پایان رسیدن جوهر درون تانک ، می توانید آن را به صورت مجدد شارژ کنید ، فقط کافیست که جوهر خالی شده را پر کنید ، حتی امکان تعویض چیست آنها نیز وجود دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392 تماس حاصل فرمایید.

 

صرفه جویی با نصب تانک پرینتر جوهرافشان اچ پی

اگر توجه کرده باشید قیمت چاپگرهای جوهرافشان در ابتدا بسیار به صرفه می باشد و همین موضوع باعث می شود این پرینترها را برای خرید و استفاده انتخاب کنیم ، اما تولید کنندگان این پرینتر سود اصلی خود را از طریق فروش مواد مصرفی این جوهرافشان ها به دست می آورند. البته در رابطه با این موضوع بسیاری از شرکت های تولید کننده ی چاپگر تصمیم بر بهینه سازی این روش دارند و برخی از محصولات خود را به صورت تانک همراه به مشتریان می فروشند. با این روش شما می توانید در هزینه های خود بیش از 50% صرفه جویی کنید.

 

کمپانی اچ پی ، برند شناخته شده محصولات اداری و چاپی برخی از محصولات خود را همراه با تانک همراه می سازد ، با این روش شما از جوهر بیشتر استفاده می کنید پس تعداد پرینت ها افزایش پیدا می کند و در ادامه نیازی به تعویض آن ندارید، شما میتوانید خیلی ساده با روش پر کردن تانک خود با جوهرهای مخصوص پرینتر خود را شارژ و دوباره از آن استفاده کنید. البته باید اضافه کنم همیشه اولین کارتریج پرینتر شما از مقدار کمتری جوهر یا تونر برخورد دار است زیرا مقدار جوهر یا تونر درون کارتریج های اولیه تنها جهت تست دستگاه شما می باشد.

 

 

خرید و جایگزینی کارتریج ها به صورت نو برای بسیاری از افراد مصرف کننده ی پرینترهای اچ پی HP  روشی غیر اقتصادی هستند و اغلب مصرف کنندگان با استفاده از کارتریج  های قدیمی و با شارژ مجدد از چاپگرهای خود استفاده می کننند .

 

چرا مهندسان و تکنسین ها نصب تانک پروی پرینتر را تایید نمی کنند

نیمی از مهندسان و تکنسین های کارشناسی و تعمیرات پرینتر نصب  تانک بروی دستگاه را تایید نمی کنند و از این موضوع پرهیز می کنند. بر اساس تحقیقات لازم  این موضوع باعث از کار انداختن هد  پرینترهای جوهرافشان می شود. در پرینترهای جوهرافشان هد جزء مهمترین قطعات درون دستگاه می باشد و خرابی یا سوختنش خرج بسیار بالایی را برای مصرف کننده دارد.

 

تعداد صفحات پرینت پس از نصب تانک


 

پس از نصب تانک بروی پرینترهای جوهرافشان تعداد پرینت چه مقدار افزایش پیدا میکند ؟ به طور معمول با نصب این تانک ها به پرینترهای جوهرافشان مخزن های جوهر می تواند از 6000 تا 7000 صفحه را به طور کامل چاپ کنن البته بستگی به نوع استفاده ی مصرف کنندگان دارد چه بسا این رقم بیشتر یا کمتر باشد . در مقایسه با کارتریج های معمولی که فقط برای 300 تا 1000 صفحه مناسب بودند این آمار چاپ  رضایت مصرف کننده را به خود جلب می کند.
نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP

 

 

همه ی افراد ترجیح می دهند هزینه های خود را در چاپ کاهش بدهند،خوب این کار راهی منطقی می باشد اما کاهش دادن  هزینه ها به روش نادرست ، مشکلاتی در پیش خواهد داشت که باید نهایت توجه را به آن داشته باشیم . کاربرانی که  تصمیم  بر نصب تانک بروی پرینترهای جوهرافشان خود را دارند،  اغلب به بسیاری از نکات نصب تانک توجه نمی کنند برای مثال پس از نصب مخزن بروی پرینترهای جوهرافشان ؛ تانک پرینتر باید کمی بالاتر از سطح پرینتر قرارگیرد، اگر به این موضوع توجه نکنیم باعث می شود که جوهر به راحتی از طریق شلنگ متصل به هد وارد پرینتر نشود ، در این صورت هوا جایگزین جوهر در داخل شلنگ می شود و هوای درون شلنگ می تواند برای هد دستگاه مشکل ساز شود .

 

 

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

نصب تانک جوهر روی پرینتر اچ پی نمایندگی HP  | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

مرکز ماشین های اداری و رایانه ، نمایندگی تعمیرات HP ، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP ، پرینترهای HP ، خرابی در پرینت ،چیپست کارتریج چیست ، کار مگنت چیست ، بلید کارتریج چگونه خراب می شود

 

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی