HP logo
HP search

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ  اچ پی | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید نمایندگی رسمی اچ پی

 

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

 

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی  | تعمیرات لپ تاپ های اچ پی در حوزه ی تعمیر ، تعویض چیپست های اچ پی عملی بسیار تخخصی می باشد و نیاز جامعی به دانش و تخصص کامل در علم کامپیوتر و تعمیرات لپ تاپ دارد . کارشناسان بخش تعمیرات لپ تاپ اچ پی حتما باید دوره های تخصصی تعمیرات لپ تاپ را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد تا به استاندارد های لازم در سطح تعمیرات لپ تاپ برسند. تسلط و آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از مدلهای لپ تاپ های اچ پی، باعث می شود که مهندسین ما قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به لپ تاپ های اچ پی برخورددار شوید، تیم کارشناسی ما با گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لپ تاپ اچ پی قادراند تمامی اختلالات در حوزه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را رفع ایراد کنند.
تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

 

 

چیپست لپ تاپ اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی

چیپست ها و برد هر یک از لپ تاپ های اچ پی به نحوه ایی یک کنترل کننده و مغز متفکر در قلب سیستم به حساب می آید که خطرات زیادی آن ها را تهدید می کند و باید در مقابل با  آنها از این قطعات و لپ تاپ خود مراقبت کنیم. امکان سالم ماندن برد لپ تاپ در مقابله با مایعات چیزی کمتر از 1 درصد می باشد ، پس باید از لپ تاپ خود در مقابل این دشمن به خوبی نگهداری کنیمبیشترین و رایج ترین نوع تهدید برای مادربردهای لپ تاپ اچ پی برخورد ، لپ تاپ با آب و مایعات می باشد و پس از برخورد با آب لپ تاپ دچار مشکل یا اصطلاحا می گویم برد لپ تاپ سوخته است.

 

 

با وارد شدن ضربه های سنگین به لپ تاپ اولین قربانی خرابی ال سی دی و ال ای دی های لپ تاپ ها می باشند که  دچار شکستگی می شوند ، این ایراد در لپ تاپ های اچ پی بسیار  مشاهده شده است. این اتفاق ممکن است در زمان جا به جایی و یا برخود لپ تاپ با سطح سخت رخ دهد که باید در مقابل آنها بیسار هوشیار باشیم. البته عوامل دیگری هم در رابطه با خرابی صفحه نمایش و لپ تاپ ها وجود دارد که باید با آنها مقابله کرد. برای کسب اطلاهات بیشتر با ما  تماس حاصل فرمایید.

لپ تاپ ها به دلیل سبک بودن و امکان حمل کردنش نسبت به دیگر محصولات اداری و رایانه ایی که اکثرا ثابت و بی حرکت می باشند بیشتر احتمال آسیب دیدن دارند بدین دلیل که امکان ضربه دیدن آنها در هنگام جاب جایی بسیار زیاد می باشد.

 

 

 

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

چیپ ها مجموعه ی از قطعات ریز و قطعات  بروی مادربرد لپ تاپ می باشند. اصلی ترین قطعات موجود لپ تاپ های اچ پی ، هدایت کننده و مغز هر یک از پارتیشن های مورد استفاده ی ما در این سیستم توسط این چیپست ها و برد ها کنترل می شوند . لپ تاپ اچ پی با کمک چیپست های فراوان خود می توانند وظیفه ی کاری هر یک از قطعات را تعیین و کنترل کنند. تمامی قطعات برای کار کردن به یک قطعه ی اصلی یا یک سیستم مشترک نیاز دارند و مادربرد لپ تاپ دقیقا مانند یک سیستم مرکزی در قلب لپ تاپ می باشد که کنترل قطعات را بر دست گرفته است . هر گونه مشکل درون مادربرد ها عملکرد کلی سیستم شما را به هم می ریزند. وظیفه ی اصلی مادربرد کنترل و ارتباط قطعات با یکدیگر می باشد.

 

 

تعویض چیپست لپ تاپ های اچ پی

می توان این مرحله را تخصصی ترین مرحله در بین تعمیرات قطعات لپ تاپ به حساب آورد ، تعویض چیپست لپ تاپ عملی بسار تخصصی و حساس می باشد و لازمه ی آن دقت ، مهارت ، تجربه و البته ابزار کار جدید و حرفه ایی می باشد

تعداد چیپست های هر لپ تاپ بنا به سال ساخت ، نوع پردازنده ی موجود در لپ تاپ و … متفاوت است البته با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی برای کاهش عوامل موجود در خرابی چیپست های ، از تعداد کمتری چیپست در لپ تاپهای اچ پی استفاده می شود.

هر چیپست وظیفه ی خاصی را در اداره ی یک لپ تاپ به عهده دارد که باید آن را به خوبی انجام دهد.

 

 

چرا لپ تاپ های  اچ پی را گزینه ی خرید خود انتخاب می کنیم ؟اچ پی در تمامی این سالها  به تمامی کاربران ثابت کرده که  شایسته ترین برندهای تولید کننده ی محصولات اداری و الکترونیکی است و همواره دارای سابقه ی درخشان در امر فروش و خدمات پس از فروش محصولات به مشتریان خود بوده.  اچ پی توانسته طی این سالها با تولیدات با کیفیت و کارآمد خود ، برندی محبوب بین مشتریان و مصرف کنندگان ماشین های اداری و رایانه ایی بشود. 

 

 

چیپست های مختلفی در لپ تاپ های وجود دارد که کم و بیش با آنها آشنا هستید ، یکی از مهمترین آنها CPU یا همانCentral Processor Unit می باشد.

چیپست های دیگری در لپ تاپ به اسم GPU ، NB ،SB و وجود دارند که وظایف هر کدامشان برای اداره کردن و سرپا کردن یک لپ تاپ بسیار مهم می باشد.

اصلی ترین وظیفه ی CPU در لپ تاپ ها :

مدیریت تمامی پردازش های لپ تاپ

بررسی و تکمیل تمامی الگوهای محاسباتی و دیگر عملکرد های منطقی لپ تاپ ها

دسترسی و کنترل مستقیم بر قطعات برد اصلی

 

 

بسیاری از منتقدان بر این باوراند که محصولات اچ پی از نظر شکل و طراحی محصولات یک دست و ساده ایی برخوردارند و این موضوع نمی توان نظر کاربران را به خود جلب کند ، اما اچ پی با طراحی پایدار محصولات خود و با کمک مواد اولیه ی مناسب توانسته محصولات قدرتمند و مقاوم تولید کند و تمامی محصولات اداری و رایانه ایی این کمپانی محبوب برای کاربران جال و کارآمد بوده اچ پی همیشه در تلاش است تا محصولات خود را همراه با کیفیت و طراحی خاص ساخته و روانه ی بازار کند ؛ یکی از الویت های طراحی در محصولات اچ پی عملکرد بالا و  کاهش خطرات زیست محیطی می باشد.

 

GPU در لپ تاپ اچ پی به چه معناست

در واقع GPU همان کارت گرافیک در لپ تاپ ها می باشد که با استفاده از آن کارهای گرافیکی را انجام می دهیم ، وظیفه ی گرافیک در لپ تاپ های اچ پی بسیار حیاتی و مهم می باشد که از آن نمیشه چشم پوشی کرد. گرافیک ها با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شمایل جدید به خود گرفتند و رفته رفته کوچک تر و کارآمد تر شده اند.

نکات زیادی در رابطه با کارت گرافیک GPU وجود دارد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فنی لپ تاپ اچ پی تماس بگیرید

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

تعویض چیپست لپ تاپ های HP نمایندگی اچ پی

89392