HP logo
HP search

تعمیر پرینتر در محل – لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A

نمایندگی مجاز اچ پی HP
تعمیر پرینتر در محل - لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید.
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تعمیر پرینتر در محل – لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A |  نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر پرینتر در محل – لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A

 

 

تعمیرات در محل پرینتر لیزری اچ پی M125A

تمامی خدمات مربوط به تعمیرات و نصب تمامی پرینترهای لیزری اچ پی توسط کارشناسان و تکنسین های شرکت اچ پی آبا برای راحتی و رفاه حال شما در محل صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

برای درخواست تکنسین در محل کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید ، مدل دستگاه و ایرادات چاپگر را بگویید؛ در کوتاه ترین زمان از طرف تکنسین با شما تماس گرفته می شود.

اچ پی آبا نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP

تعمیر پرینتر در محل - لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A

تعمیر پرینتر در محل – لیزری مشکی اچ پی HP laserjet pro M125A

 

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پرینتر M125A

مهمترین وظیفه ی تکنسین ، آشنایی کامل به تمامی قطعات چاپگر می باشد . این کار برای این است که در امر کارشناسی و تعمیرات با مشکل مواجه نشود.تعمیرات تخصصی چاپگرها نیز ، مانند هر حرفه ایی  در زمینه ی و رشته ی الکترونیک نیاز به علم و دانش فراوانی دارد. این تخصص در تمامی زمینه های کارشناسی و تعمیر ،نیازمند به یک  تکنسین  حرفه ایی است.

برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی HP  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

پیشنهاد می شود برای تعمیر پرینتر لیزری حتما به نمایندگی رسمی شهر خود مراجعه فرمایید.

 

 

معرفی و مشخصات فنی پرینتر لیزری اچ پی مدل M125A
بطور کلی پرینتر 125A شرکت اچ پی دستگاهی با ابعاد کوچک و کم صدا می باشد که بیشتر در محیط کار یا دفتر مورد استفاده قرار می گیرد تا از قابلیت های چاپ – اسکن – کپی با کمترین هزینه هنگام خرید استفاده گردد. اگر خواستید صفحه صفحه یا صفحه های متوالی با پرینتر 125A اچ پی چاپ کنید بهتر است بدانید توانایی چاپ 20 صفحه یا برگ را در مدت 60 ثانیه انجام می دهد اما برای چاپ اولین صفحه یا برگ زمان زیر 10 ثانیه را نیاز دارد. عملیات نصب پرینتر و استفاده از آن بسیار آسان است و عملکرد چاپ با کیفیت و سرعت بیشتر انجام می شود. در بین دستگاه های تولید و روانه بازارهای جهانی شده کوچکترین مدل HP 125A می باشد.

مشخصات فنی پرینتر 125A

پرینتر لیزری 125A اچ پی وزن تقریبی 8 کیلوگرم را داراست و از انجاییکه سیستم FAX را ندارد. 125A اچ پی یک سینی کاغذ با ظرفیت نگهداری 150 برگ است که عملکرد چاپ یا پرینت آن سیاه – سفید می باشد. در مدل 125A اچ پی از نوع پرینتر هیچ صفحه نمایش لمسی دیده نمی شود اما با طراحی و ظاهر کاربری با دکمه های قرار داده شده روی دستگاه به راحتی می توانید عملیات چاپ – اسکن – کپی را مدیریت نمائید.

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند :

قیمت پرینترهای لیزری مشکی ، قیمت پرینترهای لیزری رنگی ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

 

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید