HP logo
HP search

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ محصولات اچ پی در غرب تهران  | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید |واحد تعمیرات نمایندگی رسمی اچ پی

 

 

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

بلپ تاپ های اچ پی جز محبوب ترین برند های تولید لپ تاپ در جهان می باشند که توسط شرکت اولیه ی اچ پی طراحی و تولید می شوند و به دلیل امنیت و ویژگی های مثبت این لپ تاپ ها ، از این محصول در بیشتر کشورهای دنیا استفاده می شود.اچ پی برای راحتی و جلب رضایت مشتری نمایندگی های فعالی در سراسر کشورهای جهان دارد که با کمک این نمایندگی ها این امکان را ایجاد کرده که کاربران و مشتریان خود بدون هیچ مشکلی برای خرید و یا تعمیر لپ تاپ های خود به نمایندگی ها مراجعه کنند.محصولات اصلی اچ پی شامل مادربرد، سرور، رایانه ی شخصی ، لپ تاپ ها و … می باشد. تسلط و آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از مدلهای لپ تاپ های اچ پی، باعث می شود که کارشناسانِ قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند.

 

 

 

تعمیر لپ تاپ اچ پی در غرب تهران (ایران) 

امروزه شرکت اچ پی ، شرکتی محبوب و مشهور در ساخت انواع قطعات و محصولات الکتریکی به حساب می آید و بیش از ۳۷۰ هزار نفر در جهان برای این شرکت کار می کنند.اچ پی یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . اچ پی برندی چند ملیتی است که در سال ۱۹۳۹ در امریکا به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است. لپ تاپ های اچ پی مانند هر برند دیگری پس از مدتی نیاز به سرویس و در صورت لزوم تعویض قطعات دارد این لپ تاپ ها  پس از کار کردن در یک بازه ی زمانی طولانی و استفاده ی مرتب بنا به هر دلیلی دچار ضعف و از کار افتادن قطعات مکانیکی می شوند  ؛ برای حفظ کیفیت وسرعت این لپ تاپ ها پس از مدتی نیاز به تعمیر دارند.

 

 

 

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ های HP غرب تهران

ضربه ، آب و مایعات را می توان به صورت جدی دشمن هر قطعه الکترونیکی به حساب آورد ، اما این موضوع دشمن اصلی صفحه نمایش و برد لپ تاپ های اچ پی به حساب می آید . در اثر برخورد مایعات با صفحه نمایش لپ تاپ اچ پی ؛ لپ تاپ به صورت کامل دچار خاموشی می شود و کاملا تاثیر آن را می توان بروی صفحه نمایش حس کرد  شما می توانید برای تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ اچ پی خود به نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ HP مراجعه فرمایید.
تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

 

 

 

تعمیر لپ تاپ HP نمایندگی غرب تهران

لپ تاپ ها به دلیل سبک بودن و امکان حمل کردنش نسبت به دیگر محصولات اداری و رایانه ایی که اکثرا ثابت و بی حرکت می باشند بیشتر احتمال آسیب دیدن دارند بدین دلیل که امکان ضربه دیدن آنها در هنگام جاب جایی بسیار زیاد می باشد. با وارد شدن ضربه های سنگین به لپ تاپ اولین قربانی خرابی ال سی دی و ال ای دی های لپ تاپ ها می باشند که  دچار شکستگی می شوند ، این ایراد در لپ تاپ های اچ پی بسیار  مشاهده شده است. این اتفاق ممکن است در زمان جا به جایی و یا برخود لپ تاپ با سطح سخت رخ دهد که باید در مقابل آنها بسیار هوشیار باشیم. البته عوامل دیگری هم در رابطه با خرابی صفحه نمایش و لپ تاپ ها وجود دارد که باید با آنها مقابله کرد. برای کسب اطلاهات بیشتر با ما  تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی در غرب تهران

همانطور که عواملی چون نفوذ مایعات و ورود گرد و غبار به صفحه نمایش لپ تاپ آسیب می زند ؛ این عوامل دشمنی جدی برای مادربرد به حساب می آیند  اما در بیشتر مواقع با استفاده ی بیش از حد از لپ تاپ و یا عواملی چون ضربه ، نقص در ولتاژ و انرژی که به لپ تاپ منتقل می شود و .. به مادربرد آسیب می رسانند و در بیشتر موارد  مادربردها را به طور کلی از کار می اندازند و مادربرد می سوزند.  در این شرایط برای استفاده ی مجدد از لپ تاپ ، تعویض مادربرد الزامی می باشد ، شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ HP   با تشخیص کارشناسان بخش تعمیر ما لپ تاپ خود را در دست تعمیر قرار دهید.

 

 

 در صورت تشخیص کارشناسان ما مبنی بر تعمیر و بازسازی مادربرد لپ تاپ اچ پی ، مادربرد  پس از رضایت شما در قسمت کارشناسی، چک و رفع ایراد می شود و سپس از کارشناسی به تعمیرگاه مرکزی مادربرد لپ تاپ اچ پی ارسال می گردد.

 

 

آشنایی با مادربرد لپ تاپ های اچ پی

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی HP غرب تهران

مادربرد به طور کلی به معنای اصلی ترین سیستم تشکیل دهنده ی یک محصول به حساب می آیند. ساده ترین راه برای معرفی مادربردها را می توان به ساده ترین شکل بیان کرد!   مادربرد، سطحی صاف الکتریکی مانند یک تخته درون یک لپ تاپ است و یکی از اساسی ترین و مهمترین قطعات در یک لپ تاپ به حساب می آید .  نمایندگی رسمی تعمیر مادربرد اچ پی بهره گیری از بروزترین تجهیزات توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی HP  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را، دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

 

 

تکنولوژی استفاده شده در باطری های لپ تاپ های اچ پی

باطری های لیتیومی ، نوع باطری های مورد استفاده در لپ تاپ های اچ پی می باشند یکی از نکات مثبت این باطری ها   قابلیت تشخیص مقدار شارژ می باشد.. این به این منظور است که اگر باطری شما به صورت کامل شارژ شد شما بدون هیچ نگرانی می توانید با شارژ مستقیم به کار خود ادامه دهید بدون اینکه آسیبی به باطری شما برسد.این نوع از باطری نسبت به دیگر باطری ها می توانند انرژی بیشتری را برای زمانی طولانی تر ذخیره کنند پس طبیعی می باشد که انرژی مورد استفاده ی لپ تاپ ها را ، باطری های لیتیومی تامین می کنند .

اگر باطری های لپ تاپ از طریق استفاده شخصی یا توسط شارژرها داغ شوند، قطعات فلزی درون آن می توانند حرکت کنند( مانند دانه های برنج در یک گلدان از آب) اگر قطعه فلزی به جداساز نزدیک شوند، می توانند جداکننده را سوراخ کرده و یک اتصال کوتاه ایجاد کنند.

 

خدمات نمایندگی  تعمیرات لپ تاپ اچ پی غرب تهران

بروز رسانی قطعات و کیت های لپ تاپ HP در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات.

تعمیر و تعویض قطعات مصرفی لپ تاپHP جهت کاهش هزینه مصرفی.

انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در لپ تاپ

نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی.

مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد لپ تاپHP و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به لپ تاپ.

سرویس تخصصی کلیه قطعات لپ تاپHP جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

نمایندگی اچ پی تعویض قطعات لپ تاپ HP | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات