نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

فروش و خدمات پس از فروش HP فقط از طریق نمایندگی مرکزی با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم - پرینتر HP ، اسکنر HP ، لپ تاپ HP،کارتریج HP، پلاتر HP ،سرور HP ، اچ پی HP ، HP Iran ، تعمیرات HP

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی در ایران که تحت امتیاز شرکت اچ پی آبا می باشد ،برای اولین بار در سال 1392 از شرکت اصلی اچ پی در سنگاپور اخذ گردید.
در این نمایندگی خدمات فروش و پس از فروش کلیه محصولات اچ پی از قبیل لپ تاپ اچ پی،تبلت اچ پی، ماشینهای اداری اچ پی(پرینترهای لیزری رنگی و تک رنگ، پرینترهای جوهرافشان ،پرینترهای چندکاره،فکس ،اسکنر و پلاتر موجود بوده و تعمیرات تخصصی محصولات اچ پی توسط کارشناسان دوره دیده انجام میگیرد.
همچنین این نمایندگی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش مواد مصرفی (کارتریج های جوهری ، لیزری،تونر و انواع قطعات مصرفی) فعالیت می نماید.
نمایندگی رسمی اچ پی(اچ پی آبا) در زمینه خدمات تخصصی و تعمیرات لپ تاپ های اچ پی دارای لابراتوارمجهز تست و عیب یابی لپ تاپ و انبار قطعات یدکی اصلی کامل و مجهز بوده و در این زمینه در ایران منحصر بفرد می باشد.

چند توصیه مهم در مورد نگهداری و استفاده از لپ تاپ های اچ پی.
هنگام استفاده از لپ تاپ مراقب گرم شدن بدنه لپ تاپ باشید زیرا گرمای بیش از حد فن باعث سوختن مادربرد می شود.
استفاده از کول پد ،باعث خنک شدن مادربرد شده و عمر لپ تاپ را افزایش می دهد.
هنگامی که باتری لپ تاپ شارژ کامل شد، آن را از شارژر جدا کنید و تا هنگامی که میزان باتری به زیر 10 درصد نرسیده است مجددا شارژ ننمائید، اینکار باعث طولانی شدن عمر باطری می شود
برای جلوگیری از آبخوردگی و ریختن مایعات بر روی کیبورد که باعث نفوذ آب به داخل لپ تاپ شده و قطعات اصلی آن را خراب خواهد کرد،همیشه بر روی کیبورد لپ تاپ ،پد محافظ قرار دهید، این پد ها در کلیه فروشگاههای قطعات کامپیوتری موجود هستند.