آموزش نصب پرینتر

آموزش نصب پرینتر
برای دانلود درایور محصولات اچ پی به صفحه دانلود در سایت اچ پی مراجعه کنید. سپس در قسمت جستجوی محصول نام دستگاه و مدل آن را تایپ نموده و جستجو را کلیک کنید ویکی از نتایج بدست آمده که نام دقیق دستگاه شما می باشد را انتخاب نمایید

آموزش نصب پرینتر

قبل از هرگونه اقدامی لازم است در صورت آشنایی با زبان انگلیسی دفترچه راهنمای نصب داخل جعبه را مطالعه نمایید.
همچنین برای اطلاع از اصول اساسی نصب می توانید از راهنمای نصب عمومی که توسط مرکز ماشین های اداری اچ پی تهیه شده است استفاده نمایید.
این راهنما فقط نکات اساسی درباره نصب محصولات را به شما می آموزد و جهت اطلاع از تمامی خصوصیات و کاربردهای دستگاه خودلازم است دفترچه هر محصول به دقت مطالعه شود.

ابتدا با احتیاط و با توجه به راهنمای تصویری برگه همراه دستگاه ، آن را از جعبه خارج نموده و روکش های پلاستیکی و ضربه گیرها و تمامی پلمپ ها و نوار پلمپ ها که جهت محافظت و جلوگیری از جا به شدن قطعات حساس، بخصوص کارتریج ها تعبیه شده اند را از دستگاه جدا نمایید.
نوارهای پلمپ ممکن است به رنگهای نارنجی ،سبز، آبی، سفید یا رنگهای دیگر باشند.
دقت در جدا نمودن آنها بسیار مهم است زیرا باقی ماندن و ناقص جدا نمودن نوارهای پلمپ باعث عدم راه اندازی و یا خرابی دستگاه و خارج شدن دستگاه از شرایط گارانتی می گردد.
شرایط گارانتی دستگاه بروی برگه گارانتی درج شده است.
پس از جدا نمودن تمامی نوار پلمپ ها ، شروع به نصب قطعات، سینی ها،کارتریج ها و هر نوع قطعه همراه دستگاه در مکان مربوط به خود نمایید.
برای این منظور می توانید از راهنمای تصویری همراه دستگاه استفاده نمایید. پس از طی نمودن مراحل فوق، دستگاه آماده نصب شدن به رایانه است. ابتدا آنتی ویروس و فایروالهای رایانه را غیر فعال نمائید.برای این منظور باید از قسمت کنترل پنل رایانه و از قسمت مربوط به به فایر وال این کار را انجام دهید.البته ممکن است هر نرم افزاری دارای یک کنترل پنل مخصوص به خود باشد.
در صورت عدم موفقیت می توانید از شرکت ارائه دهنده نرم افزاریا متخصص کمک بگیرید.
در این مرحله ، نرم افزار نصب دستگاه که بر روی یک سی دی داخل جعبه آن موجود است را داخل درایور رایانه خود قرار دهیدو اجازه دهید سی دی به صورت اتوران شروع به نصب نماید.
در صورت عدم راه اندازی بصورت اتوران می توانید با ورود به برنامه های سی دی قسمت نصب را را انتخاب نموده و به صورت دستی برنامه را اجرا نمایید. توجه نمایید تا زمان نصب کابل دیتا(یو اس بی) دستگاه خاموش باشد و فقط هنگام نصب و در صورت درخواست نرم افزار برای اتصال دستگاه باید آن را روشن نمایید.در صورت نصب دستگاه به صورت شبکه و یا نصب نرم افزارهای حرفه ای دیگر باید مراحل نصب توسط متخصص رایانه انجام شود.
در ادامه نصب،نرم افزار از شما درخواست اتصال دستگاه را خواهد نمود،در این مرحله باید کابل دیتا را به رایانه متصل ودستگاه را روشن نمایید. پس از نصب کامل نرم افزار ،مراحل نصب به پایان رسیده وشما باید رایانه را راه اندازی مجددنمایید.
هم اکنون دستگاه آماده بکار می باشد ، با انجام تست می توانید درستی نصب را آزمایش کنید.
مرکز ماشین های اداری اچ پی آرزو می نماید مشتریان محترم از خرید محصولات اچ پی راضی باشند.

آموزش نصب پرینتر
Country: Iran
مقاله های مرتبط

انواع گارانتی اچ پی

شرایط گارانتی اچ پی

خدمات گارانتی اچ پی

مرکز خدمات اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

تعمیرات مجاز اچ پی

نمایندگی اچ پی

خدمات اچ پی

تالار گفتگوی اچ پی

پلاتر چیست؟

پرينتر چند کاره چیست؟
پرينتر تک کاره چیست؟
پرینتر لیزری چیست؟
پرینتر جوهرافشان چیست؟
آموزش نصب پرینتر
نحوه تشخیص اصالت کارتریج
آموزش تعویض تونر کارتریج پرینتر لیزری
کارتریج تقلبی چیست؟
آموزش شارژ کارتریج جوهرافشان